Usuwanie zapachów z butów, kombinezonów, odzieży

Centrum Ozonowania oferuje skuteczną metodę usuwania przykrych zapachów z obuwia i ubrań.

Dzięki ozonowaniu w odpowiednich stężeniach i odpowiednich warunkach możemy nie tylko pozbyć się przykrych zapachów z obuwia i ubrań ale także usunąć wszelkie bakterie i grzyby.

Jakie rzeczy i materiały najczęściej ozonujemy?

Nasi klienci najczęściej dostarczają nam materiały skórzane, obuwie, stroje motocyklowe, kombinezony, kaski motocyklowe, przebrania, kreacje i wiele innych.

Jak to działa?

obuwie

Ozon wnika w strukture materiału produktu, napotykając na wszelkie zanieczyszczenia wchodzi z nimi w reakcję powodując utlenianie czyli rozkład na czynniki pierwsze. Dzięki temu otrzymujemy zdezynfekowany produkt. Zabieg ozonowania trwa od 2 do 3 godzin w zależności od skali problemu.

Metoda ozonowa jest całkowicie bezpieczna dla ubrań i obuwia.

Jakie są rezultaty?

Z naszego doświadczenia wynika, że nawet najbardziej "spracowane" kilkuletnie obuwie sportowe i robocze da się uratować. Co prawda nie osiągnięto zapachu nowości stricte "pofabrycznej", jednakże obuwie to posiadało akceptowalny zapach.

Stroje motocyklowe i kombinezony znacznie łatwiej przywrócić do pożądanego stanu. Wielu naszych klientów corocznie odgrzybia u nas swoje stroje motocyklowe, kaski, przebrania i kombinezony.

Jak zrealizować usługę?

Wysyłasz do nas strój, odzież, kombinezon – rzecz, którą chcesz zdezynfekować. My wykonujemy usługę i odsyłamy towar za pośrednictwem firmy kurierskiej za pobraniem.

Ile to kosztuje? 

W zależności od skali problemu. Średnia cena za ozonowanie stroju motocyklowego, kombinezonu wynosi 50zł. Wykonując usługę dla kilku rzeczy otrzymasz atrakcyjny rabat cenowy.

WYNAJEM GENERATORÓW OZONU – czytaj więcej.

Masz pytania? – Szybki kontakt 512-505-510