Wynajem osuszaczy

Wypożyczalnia osuszaczy

W ofercie wynajmu posiadamy osuszacze do osuszania pomieszczeń z wilgoci. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane oraz osoby indywidualne. Zapewniamy najniższe ceny wynajmu. Gwarantujemy i zapewniamy skuteczność naszych osuszaczy, setki klientów nie mogą się mylić.

Zapoznaj się z ofertą wynajmu osuszaczy budowlanych dla swojego miasta (kliknij miasto): KONIN, KALISZ, TUREK, WRZEŚNIA, KOŁO


Wszystkim Klientom wynajmującym osuszacze możemy zaoferować atrakcyjny rabat cenowy -50% na usługi ozonowania pomieszczeń, szczególnie zalecane po zalaniach lub w sytuacji ryzyka zagrzybienia pomieszczeń.

Osuszacz kondensacyjny

osuszacz wynajem konin

Osuszacz kondensacyjny – 46l/24h to bardzo wydajne i ekonomiczne urządzenie. Jest w pełni automatyczny, posiada wbudowany czujnik wilgoci i wyświetlacz. Sterowanie intuicyjne. Posiada zbiornik na skropliny do którego można podłączyć wężyk do odprowadzania wody na zewnątrz. Po napełnieniu zbiornika osuszacz automatycznie wyłącza się. Osuszacz kondensacyjny również ogrzewa pomieszczenie. Tempertura wydostającego się powietrza jest o 2-3 wyższa aniżeli zaczerpniętego. Zakres temperaturowy pracy 5-40*C. Im wyższa temeratura tym lepsza wydajność. 46l/24h mierzone w temperaturze 26*C i wilgotności 60*.

Od 4 lat nasi klienci obsługują nasze osuszacze bezproblemowo (pełne automaty) i bezawaryjnie.

Cena wynajem: 40zł/doba.  Zarezerwuj: tel. 512-505-510

Dostawa: Gratis lub w cenie paliwa – 50gr/1km. 

 

Wynajem – dostawa i odbiór: Konin, Kalisz, Koło, Słupca, Września, Turek.