Wynajem osuszaczy

Wynajem osuszaczy. Potrzebujesz osuszyć pomieszczenia? Zadzwoń i zarezerwuj nasze wydajne osuszacze. Potrzebujesz doradztwa w doborze metody osuszenia i urządzeń? Zapraszamy do kontaktu.

Wypożyczalnia osuszaczy

Gwarantujemy najlepsze ceny wynajmu. Markowe, profesjonalne urządzenia i 100% skuteczności w usuwaniu wilgoci. Setki zadowolonych klientów nie mogą się mylić.

osuszanie pomieszczeń z wilgoci technologicznej

Osuszacze kondensacyjne od 50zł / doba
– osuszanie powietrza i materiałów budowlanych
– wydajne osuszanie w temperaturach +15*C
– wydajne osuszanie przy wysokiej wilgotności

osuszanie posadzek po zalaniu

Osuszacze adsorpcyjne od 80zł / doba
– osuszanie w niskich temperaturach od 1*C
– wydajne osuszanie przy niskiej wilgotności

osuszanie ścian, usuwanie wilgoci z sufitu

Akcesoria wspomagające
– wentylatory od 15zł / doba
– nagrzewnice od 20zł / doba

usuwanie zapachów, odgrzybianie pomieszczeń

Ozonowanie od 100zł / pomieszczenie.
Usuwa: zapachy, grzyby, pleśnie i bakterie.

Zapoznaj się z ofertą wynajmu osuszaczy budowlanych dla swojego miasta (kliknij miasto):

Wynajem osuszaczy, usługi osuszania pomieszczeń, podłóg, posadzek, ścian i sufitów: Konin, Kalisz, Koło, Słupca, Września, Turek.

Jaki osuszacz wybrać do osuszania domu?

Osuszacz kondensacyjny – to bardzo wydajne i ekonomiczne urządzenie. Jest w pełni automatyczny, posiada wbudowany czujnik wilgoci i wyświetlacz. Sterowanie intuicyjne. Posiada zbiornik na skropliny do którego można podłączyć wąż do odprowadzania wody na zewnątrz. Po napełnieniu zbiornika osuszacz automatycznie wyłącza się. Osuszacz kondensacyjny również ogrzewa pomieszczenie. Temperatura wydostającego się powietrza jest o 2-3 wyższa aniżeli zaczerpniętego. Zakres temperaturowy pracy 5-40*C lecz zalecany zakres temperatur zaczyna się od 15*C.

Osuszacz adsorbcyjny – specjalistyczne urządzenie do osuszania pomieszczeń w niskich temperaturach. Jego wydajność nie spada i utrzymuje się na podobnym poziomie w zakresie temperatur od 1* do 35*C. Za jego pomocą przy wykorzystaniu króćców przyłączeniowych i węży powietrznych można kierować suche powietrze punktowo na poddasza lub w trudno dostępne miejsca. Jest delikatny mechanicznie stąd należy uważać na jego upadki. Pomieszczenia w których pracuje nie mogą być zapylone. Takie pomieszczenia należy odkurzyć. Podgrzewa osuszone powietrze do 50*C

wydajnośc osuszania
Porównanie wydajności osuszacza kondensacyjnego i adsorpcyjnego w zależności od temperatury otoczenia.

Wynajem osuszaczy i osuszanie pomieszczeń z wilgoci i po zalaniu.