Mycie i czyszczenie elewacji – Poznań, Łódź, Warszawa, Bydgoszcz.

Mycie elewacji – realizujemy kompleksowe mycie i czyszczenie elewacji budynków mieszkalnych i przemysłowych od 2012 roku.

Mycie elewacji wykonujemyw oparciu o mycie ciśnieniowe gorącowodne wraz z naniesieniem środka chemicznego. Do każdego typu materiału z którego wykonana jest elewacja dobieramy odpowiednie środki chemiczne zapewniające skuteczne usuwanie zabrudzeń.
Podczas usługi czyszczenie elewacji usuwamy zanieczyszczenia powstałe na skutek zanieczyszczeń atmosferycznych (piasku, kurzu), zanieczyszczeń organicznych (mchy, algi), a skończywszy na smarach, olejach i innych chemikaliach. 

Mycie i czyszczenie elewacji – urządzenia:mycie elewacji myjka

 1. Urządzenia ciśnieniowe gorącowodne Kranzle Therm 1165-1; nasze auto pracowniczne wyposażone jest w 2 myjki ciśnieniowe tego typu.
 2. Urządzenie ciśnieniowe spalinowe Kranzle Profi-Jet – myjka spalinowa jest pomocna w sytuacji gdy zabraknie prądu. 
 3. Akcesoria czyszczące ręczne – zestaw akcesoriów, które przydają się podczas usuwania trudnych zabrudzeń w miejscach trudnodostępnych.
 4. Środki chemiczne – ekipa pracowniczna zawsze wyposażona jest w szeroką palete sprawdzonej chemi czyszczącej i budowlanej doi usuwania przeróżnych zabrudzeń.
 5. Rusztowania, specjalistyczne drabiny i wiele innych

Mycie i czyszczenie elewacji – struktury:

Nasza firma od 2012 roku zajmuje się myciem elewacji. Przez tyle lat mieliśmy okazję wykonywać usługę mycie elewacji na wszystkich możliwych typach elewacji wielokroć. Realizowaliśmy: mycie elewacji z kamienia, mycie elewacji mineralnej, mycie elewacji akrylowej, mycie elewacji silikatowej, mycie elewacji silikonowej, mycie elewacji z klinkieru, mycie elewacji z cegły itd.

Mycie elewacji – cennik:

Cena przedstawiona w cenniku ma charakter poglądowy. Ceny są uśrednione i szacowane są na podstawie wieloletniej obserwacji wykonywania usług u klientów. Istnieje wiele czynników mających wpływ na ostateczną cenę usługi.

Mycie elewacji – cennik
Zabrudzenia atmosferyczne lekkie (pył, kurz, piasek, mycie ciepłą wodą 50* C bez chemii) od 5zł/m2
Zabrudzenia atmosferyczne średnie (lekkie+miejscowo ciężkie, ciepła woda + chemia) od 6zł/m2
Zabrudzenia ciężkie oraz z mchu, porostów, pleśni i grzybów. Gorąca woda do 90*C + chemia. od 7zł/m2
Zabrudzenia tłuszczowe, oleiste  od 12zł/m2
Dojazd – bez względu na miejsce wykonania usługi 50zł

Czynniki wpływające na cene usługi mycie elewacji:

 • ilość powierzchni elewacji przeznaczonej do mycia,
 • rodzaj tynku elewacji (elewacja mineralna, elewacja akrylowa, elewacja malowana),
 • sposób położenia elewacji (baranek, drapany, kornik),
 • rodzaj zabrudzeń elewacji (kurz, glony, sadze, plamy tłuszczowe),
 • wysokość budynku i miejsca trudnodostępne,
 • miejsce i warunki wykonania usługi
 • inne utrudnienia techniczne (słaba jakość elewacji, brak dostępu do energii)
 • indywidualne potrzeby i oczekiwania zleceniodawcy

Mycie elewacji – przykładowe realizacje:

mycie elewacji, bydgoszcz i toruń, mycie elewacji bydgoszcz mycie elewacji poznań wielkopolskamycie elewacji zabrudzonej glonamimycie elewacji toruń, zabrudzenia mycie elewacji warszawa mycie elewacji poznanmycia elewacji poznańmycie elewacji łódź mycie elewacji efekt końcowy łódź mycie elewacji czyszczenie łódź mycie bramy w bydgoszczy mycie elewacji z sidingu w warszawie mycie elewacji z glonów warszawa wieloletnie zabrudzenia w bydgoszczy i toruniu na elewacji mycie dachów warszawa bydgoszcz toruń mycie dachu mycie elewacji taniopoznań, czyszczenie elewacjimycie elewacji budynku

Mycie elewacji: Poznań, Łódź, Płock, Warszawa, Bydgoszcz, Toruń.


Pytania konsumentów dot. mycia elewacji

Czy umyjecie mi inne rzeczy?

Myjemy kostkę brukową – kliknij.
Myjemy dachy – kliknij.
Myjemy ogrodzenia – kliknij.

Próbowałem czyścić elwacje budynku samemu ale bezskutecznie. Co robić?

Marketowe i ogólnodostępne środki chemiczne i urzadzenia nie są w stanie sprawnie i szybko doczyścić mocno zabrudzonej elewacji. Nasza firma posiada odpowiednie profesjonalne urządzenia oraz sprawdzone środki chemiczne, które z powodzeniem wyczyszczą każde zabrudzenie. Mycie elewacji dla nas to codzienność.

Malowanie elewacji – czy przed malowaniem musze umyć elewacje?

Tak. Przed malowanie struktura elewacji musi być czysta. Wielu naszych klientów zrezygnowało z malowania elewacji widząc nasze rewelacyjne efekty mycia elewacji, bądź na tyle dobre, że malowanie okazało się niepotrzebne – zaoszczędzając wiele pieniędzy.

Ile trwa mycie elewacji?

Mycie elewacji typowego 1-rodzinnego domu mieszkalnego trwa 1 dzień roboczy.

Czy muszę zabezpieczyć okna?

Nie. Okna myjemy tak jak całą resztę elewacji. Obrabiamy ciśnieniowo okno, zakamarki, parapety z każdych stron. Okno pozostanie czyste i wolne od zabrudzeń.

W jakich miastach wykonujecie mycie elewacji? Ile kosztuje dojazd?

Pracujemy w Mazowieckim, Łódzkim, Wielkopolskim, Kujawsko-Pomorskim. Miasta i okolice miast: WarszawaPoznańBydgoszcz Łódź, a także ToruńKutnoPłockGnieznoKaliszInowrocławJarocin, Września, Skierniewice, Włocławek, Gostynin, Kutno, Koło, Sieradz, Pabianice. Dojazd kosztuje 50zł niezależnie od miejsca wykonania usługi.

Jak się z Wami skontaktować?

Telefonicznie pod numerem telefonu 512-505-510. Jeśli nie odbieramy, prosimy o wysłanie wiadomości tekstowej – SMS. Oddzwonimy do Państwa, Można też wysłać wiadomość mailową na adres: beratech@prokonto.pl