Mycie i czyszczenie kostki brukowej: Poznań, Bydgoszcz, Łódź.

Mycie kostki brukowej realizowane jest przez naszą firmę od 2012 roku. Specjalizujemy się i realizujemy m.in. mycie kostki betonowej, mycie polbruku, mycie bruku, mycie klinkieru, mycie pozbrukumycie kostki granitowej. Doświadczenie w czyszczeniu wielu różnych powierzchni z różnego rodzaju zanieczyszczeń jest kluczowe w tym zawodzie. Kostka brukowa, różnego rodzaju, jest niszczona w skutek codziennego użytkowania przez: zanieczyszczenia atmosferyczne, zanieczyszczenia komunikacyjne i zanieczyszczenia budowlane. Do najczęściej realizowanych przez nas usług zaliczamy mycie kostki brukowej z mchu, mycie kostki brukowej z zabrudzeń błotnych, usuwanie plam oleju z kostki brukowej, usuwanie plam z rdzy z kostki brukowej, usuwanie plam tłuszczu z kostki brukowej. Do innych występujących zanieczyszczeń zaliczamy zabrudzenia pobudowlane, zabrudzenia z sadzy, usuwanie traw, porostów, oraz usuwanie białych wykwitów z kostki brukowej. Regularne czyszczenie kostki brukowej oraz bieżące mycie kostki brukowej na codzień zapewni wieloletnią eksploatacje kostki brukowej w należytym stanie.

Mycie kostki brukowej:

Urządzenia służące do mycia i czyszczenia kostki brukowej:

  • mycie kostki brukowej poznań bydgoszczurządzenie czyszczące – przystawka do czyszczenia kostki brukowej (jak na zdjęciu) – czyszczenie kostki brukowej bez chlapania błotem, wszystkie zanieczyszczenia zostają w bębnie czyszczącym. Dysze urządzenia ustawione są pod odpowiednim kątek, dzięki czemu urządzenie nie wypłukuje fug oraz czyści równomiernie i dokłądnie. 
  • gorącowodne urządzenia ciśnieniowe – myjki ciśnieniowe sterowane elektronicznie. Istnieje możliwość odpowiedniego ustawienia temperatury oraz ciśnienia pracy.
  • spalinowe urządzenia ciśnieniowe – urządzenia spalinowe przydają się do prac pomocnicznych przy czyszczeniu kostki brukowej oraz w sytuacji gdy braknie prądu.
  • akcesoria ręczne do mycia kostki brukowej – na wyposażeniu posiadamy wiele akcesoriów, które są bardzo pomocne podczas czyszczania kostki brukowej z uporczywych zabrudzeń.
  • środki chemiczne (produkty: niemieckie, polskie i amerykańskie). Posiadamy szeroką paletę chemii czyszczącej do różnego rodzaju zabrudzeń np. plamy tłuszczowe, plamy z oleju, farb stosowanych na różnych podłożach np. kostka brukowa, kostka granitowa lub klinkier. 

Mycie kostki brukowej – cennik:

Cena mycia kostki brukowej przedstawiona w cenniku ma charakter poglądowy. Ceny są uśrednione na podstawie wieloletnich obserwacji.

Mycie kostki brukowejcennik
Mycie kostki brukowej – zabrudzenia typu piasek, kurzod 5zł/m2
Czyszczenie kostki brukowej – stare zabrudzenia i mechod 6zł/m2
Usuwanie plam ( tłuste plamy, rdzawe plamy i budowlane)od 10zł/m2
Usuwanie pojedynczych zabrudzeń – punk 10x10cm4zł za punkt
Dojazd – Łódź, Bydgoszcz, Poznań50zł

Czynniki wpływające na cenę mycia kostki brukowej.

Cena mycia kostki brukowej uzależniona jest od metrażu kostki brukowej, typu kostki brukowej, jej wieku oraz rodzaju zanieczyszczeń jakie są do usunięcia. Miejsce, otoczenie (ogrody) i sposób położenia (spady, szerokość fug) mogą mieć również znaczący wpływ na koszty realizacji czyszczenia kostki brukowej. Jesteśmy w stanie dopasować się do indywidualnych potrzeb i oczekiwań zleceniodawcy.

Naszą specjalnością są duże realizacje. Jesteśmy w stanie zrealizować usługę mycie kostki brukowej w ilosci około 1000m2 w ciągu 1 dnia pracy.

Możliwość negocjacji cen przy dużych realizacjach.

mycie kostki brukowej w poznaniu poznań, mycie kostki brukowejefekt mycia kostki brukowej w kaliszu mycie kostki betonowej łódź łódź, mycie i czyszczenie kostki brukowej i elewacji mycie kostki brukowej w łodzi mycie dachów poznań łódź warszawa bydgoszcz bydgoszcz mycie kostki brukowej mycie kostki brukowej warszawamycie kostki brukowej

Mycie kostki brukowej: Poznań, Łódź, Bydgoszcz, Toruń.


Pytania konsumentów i odpowiedzi dot. mycia kostki brukowej.

Realizujecie mycie kostki brukowej. Czy świadczycie inne usługi?

Myjemy elewacje – kliknij.
Czyścimy dachy – kliknij.
Myjemy ogrodzenia – kliknij.

Czy roślinność ogrodu ulegnie uszkodzeniu?

Nie. Dzieki specjalnej przystawce do urządzenia czyszczącego – bęben wysokociśnieniowy, roślinność ogrodu jest chroniona przed fizycznym uderzeniem wody, piasu, kamieni, wypłuczyn.

Czy chemia do czyszczenia kostki brukowej nie zniszczy mi ogrodu?

Nasze maszyny potrafią podgrzać wodę do bardzo wysokich temperatur. Dzięki wysokiemu ciśnieniu, odpowiedniemu wydatkowi wody i temperaturze jesteśmy w stanie usunąć większość zabrudzeń bez użycia chemii. Chemie stosujemy punktowo na zanieczyszczenia. Używamy bezpiecznych dla środowiska preparatów, biodegradowalnych, które rozcieńczone w wodzie nie stanowią zagrożenia.

Mam karchera, próbowałem samemu umyć kostkę brukową ale pracę idą powoli, brud słabo schodzi, co robić?

Marketowe urządzenia (kilkanaście kilogramów wagi) nie są w stanie czyścić kostki brukowej. W naszej firmie używamy profesjonalnego sprzętu (ponad 200kg wagi), które bez trudu usuwa zabrudzenia podczas mycia kostki brukowej. Doczyścimy Państwu zabrudzoną kostkę brukową, a następnie 1-2 razy w roku mogą Państwo przemyć lekki brud, piasek, marketowym karcherem. Pozwoli to utrzymać czystość na dłużej.

Kostka brukowa jest mocno zarośnięta mchem. Co zrobicie z mechem?

Wypłuczyny, mech i inne grubsze pozostałości z mycia zbieramy i wywozimy we wskazane przez inwestora miejsce np. na kompostownik lub kosze na odpady.

Ile trwa mycie kostki brukowej?

Większość realizacji usługi mycie kostki brukowej kończymy w 1 dzień roboczy.

Czy muszę Wam coś udostępnić?

Tak. Punkt poboru wody czystej, zimnej. Gniazdo siłowe, trójfazowe 400V. Jeśli nie posiadasz takiego, poinformuj nas o tym w trakcie rozmowy telefonicznej.

Czy muszę być na miejscu cały czas podczas mycia kostki brukowej?

Nie. Zalecamy tylko aby inwestor był na miejscu do rozpoczęcia prac (pierwsza godzina od przyjazdu) oraz na koniec podczas odbioru i rozliczenia prac.

Gdzie dojeżdżacie? Ile kosztuje dojazd?

Pracujemy w Mazowieckim, Łódzkim, Wielkopolskim, Kujawsko-Pomorskim. Miasta i okolice miast: Warszawa, Poznań, Bydgoszcz i Łódź, a także ToruńKutnoPłockGnieznoKaliszInowrocławJarocin, Września, Skierniewice, Włocławek, Gostynin, Kutno, Koło, Sieradz, Pabianice. Dojazd kosztuje 50zł niezależnie od miejsca wykonania usługi.

Jak się z Wami skontaktować?

Zalecamy kontakt telefoniczny pod numerem 512-505-510. Gdy nie odbieramy warto wysłać wiadomość tekstową – sms. Wtedy na pewno do Państwa oddzwonimy. Można kontaktować się również mailowo: wycena@brudtech.pl. Zapraszamy na naszą stronę internetową.