Dla kogo ozonowanie?

Osoby prywatne

  • chcesz usunąć brzydkie zapachy oraz nadmiar bakterii, wirusów, zarodników grzybów, pleśni, roztoczy, alergenów oraz szkodników itp
  • chcesz odgrzybić samochód (dezynfekcja układu klimatyzacji, dezynfekcja wnętrza i usuwanie zapachów) – zaleca się minimum 1/rok
  • kupiłeś dom, mieszkanie, samochód i niepokoi Cię brzydki zapach który się w nim unosi np. dymu tytoniowego, klejów, stęchlizny itp.
  • sprzedajesz mieszkanie lub samochód i chcesz nowego nabywcę wprowadzić do czystego odświeżonego wnętrza pozbawionego nieprzyjemnych zapachów
  • zakończyłeś remont domu czy mieszkania i pozostał nieprzyjemny zapach farb, lakierów, rozpuszczalników itp.
  • ktoś z domowników jest alergikiem i chcesz pozbyć się z Twojego domu i auta roztoczy czy innych alergenów

Firmy i przedsiębiorstwa

Nasi klienci reprezentują poniższe branże:

HOTELARSTWO

hotele

Pokój pełny świeżego powietrza można uzyskać w mniej niż 20-30 minut. Pokoje będą świeższe przez dłuższy okres czasu, klienci na pewno docenią pokoje wolne od nieprzyjemnych zapachów. Wykorzystanie generatora ozonu zdezynfekuje również powietrze w pomieszczeniu jak i jego wyposażenie, ograniczając ryzyko zakażenia bakteryjnego i wirusowego. Ozonowanie nie tylko sterylizuje pomieszczenie, ale również całkowicie usuwa pleśń i grzyby. Zastosowanie ozonu do kanałów nawiewnych wentylacji i klimatyzacji powoduje ograniczenie do zera wystąpienia wielu czynników zaraźnych (m.in. Legionellozy).

URODA

fryzjer spa

Ozonowanie gabinetów kosmetycznych, fryzjerskich, centrów spa, gabinetów masażu.

Ozon usunie nieprzyjemne zapachy (np. lakierów, farb), usunie roztocza, bakterie i wirusy.

Odkazi również urządzenia i wyposażenie, które wykorzystujesz w pracy.

Jak Cię czują, tak Cię piszą.

GASTRONOMIA I CATERING

restauracja

Ozonowanie restauracji, pizzeri, barów, smażalni, itd. pozwala skutecznie usunąć niemiłe i niepożądane zapachy, co (z dużym prawdopodobieństwem) może przyczynić się do wzrostu satysfakcji klientów. Ponadto usuwa z pomieszczenia wszelkie zanieczyszczenia, pleśnie, grzyby i roztocza – to ważne, żeby miejsca, w których żywność jest przechowywana i spożywana były czyste.

BIURA

biuro

Świeże i uwolnione od nieprzyjemnych zapachów biuro z pewnością zostanie zauważone przez Twoich pracowników i wielu klientów. Ich praca będzie zdecydowanie efektywniejsza i, co ważniejsze, nie będą narażeni na choroby zakaźne.
SZKOŁY I PRZEDSZKOLA

przedszkole

Ozonowanie szkól i przedszkoli jest bardzo ważne, a szczególnie w okres wzmożonych zachorowań. Ozon usunie wszystkie bakterie i wirusy dzięki czemu szanse na zachorowanie dzieci przez przenoszone w powietrzu bakterie i wirusy ulegną znacznemu zmniejszeniu.

Lepiej zapobiegać niż leczyć.

SŁUŻBA ZDROWIA

osrodek

Systematyczne stosowanie naszego urządzenia zapobiega infekcjom i zakażeniom we wszystkich placówkach służby zdrowia, tj. szpitalach, przychodniach, salach operacyjnych, gabinetach zabiegowych, stomatologicznych, salach chorych, w korytarzach.

TRANSPORT

transport

Ozonowanie ciężarówek, autokarów, autobusów, taksówek i innych pojazdów usunie z nich wszelkie uciążliwe zapachy z wnętrza oraz zdezynfekuje przewody wentylacyjne i przestrzeń ładunkową.
MOTORYZACJA – SPRZEDAŻ SAMOCHODÓW

komis samochody

Jeśli chcesz sprzedać dobrze samochód, musisz zadbać o jego wizerunek. Jego zapach i czystość. Ozonowanie wyczyści klimatyzacje i wnętrze auta tj. strukture materiału tapicerki z brzydkich zapachów, bakterii i grzybów.

Drobna inwestycja, a wielkie korzyści! – tj. świeżość i zapach wnętrza tapicerki i klimatyzacji, brak bakterii, grzybów i roztoczy, dbający o auto właściciel, a ponadto dodatkowy argument aby obronić cenę. Bezcenne.

SPRZEDAŻ MIESZKAŃ I DOMÓW

sprzedaz mieszkania

Ozonowanie mieszkania czy domu wystawionego na sprzedaż jest rozsądną inwestycją. Ozonowanie mieszkania lub domu to koszt rzędu 1/1000 jego wartości! A korzyści? Mnóstwo korzyści: m.in. świeży zapach, zadbane mieszkanie bez bakterii, grzybów i wirusów, dbający o dom właściciel, a także dodatkowy argument aby obronić cenę.

Czysta korzyść!

HODOWLA I PRZETWÓRSTWO

hodowla

HODOWLAZapobieganie chorobom zakaźnym oraz usunięcie przykrych zapachów. Zastosuj, gdy twoje zwierzęta chorują i skontaktuj się z weterynarzem.

PRZETWÓRSTWOZastosowanie ozonu w pomieszczeniach produkcyjnych przetwórstwa mięsnego, rozbioru mięsa, składowania mięsa, itd. nie tylko przedłuża jego świeżość i trwałość, ale również daje gwarancję, że gotowy produkt jest odporny na zakażenia bakteryjne i wirusowe.

SZKODY PO POŻARZE, POWODZI, ZALANIU

szkody

Ozonowanie niszczy rozwijające się po powodziach i zalaniach pleśnie i grzyby oraz ich plechy i grzybnie.

Ozonowanie pogorzelisk usuwa zapach spalenizny. Skuteczność ~99%.

INNE ZASTOSOWANIA

inne zastosowania

* ozonowanie świeżo malowanych pomieszczeń,

* ozonowanie po zmarłych, * ozonowanie po zgonach,

*ozonowanie warzyw, * ozonowanie owoców, 

* ozonowanie siłowni, * ozonowanie lakierni.

Centrum Ozonowania jest do Twojej dyspozycji!

Skontaktuj się z nami.