Czy ozonowanie trwale usuwa zapachy?

Ozonowanie skutecznie usuwa brzydnie zapachy tj.  zapach dymu papierosowego, zapach stęchlizny, zapach spalenizny, zapach psa i wiele wiele innych. Centrum Ozonowania ozonuje, aż do skutku! Dzięki wysokowydajnym przemysłowym generatorom ozonu jesteśmy w stanie usunąc najtrwalsze zapachy. Ozon wnika w tynki (o.3mm) oraz włókna tkanin, a więc działa zarówno od środka i od zewnątrz. Pojedyńcze ozonowanie wystarcza w większości przypadkach, jednakże w ekstremalnych przypadkach usługę należy ponowić. 

Bardzo ważne jest to aby usunąć przyczynę występowania przykrych zapachów.  Na przykład, gdy wilgoć cały czas gromadzi się w pomieszczeniu (słaba wentylacja, nacieki z zewnątrz), spowoduje to, że po czasie znów pojawią się grzyby i pleśnie, które wywołują zapach stęchlizny. W pierwszej kolejności należy zlikwidować przyczynę, a potem skutki.

Centrum Ozonowania oprócz usług odgrzybiania metodą ozonową oferuje odgrzybianie metodą chemiczną, a także osuszanie pomieszczeń za pomocą osuszaczy kondensacyjnych. Prowadzimy sprzedaż i wynajem w/w urządzeń.