Wynajem osuszaczy i nagrzewnic

Wynajem osuszaczy

W ofercie wynajmu posiadamy osuszacze do osuszania pomieszczeń z wilgoci. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane oraz osoby indywidualne. Zapewniamy najniższe ceny wynajmu. Gwarantujemy i zapewniamy skuteczność naszych osuszaczy, setki klientów nie mogą się mylić.

Zapoznaj się z ofertą wynajmu osuszaczy budowlanych dla swojego miasta (kliknij miasto): KONIN, KALISZ, TUREK, WRZEŚNIA, KOŁO

Osuszacz kondensacyjny

osuszacz wynajem konin

Osuszacz kondensacyjny - 46l/24h to bardzo wydajne i ekonomiczne urządzenie. Jest w pełni automatyczny, posiada wbudowany czujnik wilgoci i wyświetlacz. Sterowanie intuicyjne. Posiada zbiornik na skropliny do którego można podłączyć wężyk do odprowadzania wody na zewnątrz. Po napełnieniu zbiornika osuszacz automatycznie wyłącza się. Osuszacz kondensacyjny również ogrzewa pomieszczenie. Tempertura wydostającego się powietrza jest o 2-3 wyższa aniżeli zaczerpniętego. Zakres temperaturowy pracy 5-40*C. Im wyższa temeratura tym lepsza wydajność. 46l/24h mierzone w temperaturze 26*C i wilgotności 60*.

Od 4 lat nasi klienci obsługują nasze osuszacze bezproblemowo (pełne automaty) i bezawaryjnie.

Cena wynajem: 55zł/doba.  Zarezerwuj: tel. 512-505-510

Dostawa: Gratis lub w cenie paliwa – 50gr/1km.

Wynajem nagrzewnic

Centrum Ozonowania oferuje również wynajem nagrzewnic. Są one pomocne do ogrzania pomieszczenia w przypadku niskich temperatur.

Nagrzewnica gazowa

nagrzewnica gazowa wynajem konin

Nagrzewnica gazowa zasilana gazem propan-butan. Stosujemy popularną butle kuchenną o wadze 11kg lub 30kg. Nagrzewnica o mocy 15kw na maksymalnym obciążeniu spala ok 1kg gazy w ciągu godziny.

Cena wynajem: 30zł/doba.

Nagrzewnica elektryczna

nagrzewnica elektryczna wynajem konin

Nagrzewnica elektryczna nadmuchowa swoją mocą dostosowana do zasialania domowego 230V/50Hz. Przepływ powietrza 510m3/h. Maksymalne zużycie prądu 14.5A. Doskonalne nadaje się do pomieszczeń do ok 100m2.

Cena wynajm: 20zł/doba.

Wynajem innych urządzeń

Wentylator, dmuchawa

dmuchawa wynajem konin

Wentylatory, dmuchawy są to narzędzia wspomagające cyrkulacje i transport powietrza. Bardzo pomocne w procesach osuszania, a także wszędzie tam gdzie potrzebny jest transport powietrze w inne lub do innego miejsca. Dmuchawa posiada 8-metrowy elastyczny przewód transportowy o szerokości 30cm. Przepływ powietrza 3900m3/h. Długość wydmuchu strumienia powietrza do 40m.

Cena wynajem dmuchawa, wentylator: 30zł/doba, Cena wynajem przewód: 15zł/doba

 

Wynajem – dostawa i odbiór: Konin, Kalisz, Koło, Słupca, Września, Turek.